• 1700-50-40-44
  • פגישת ייעוץ
X לפגישת ייעוץ מקצועי מלאו את השדות הבאים, כך שבקשתכם תטופל באופן המהיר ביותר
יועצים מקצועיים שלנו זמינים עבורכם חייגו עכשיו 1700-50-40-44

מותגים מובילים

GIBUS

חברת GIBUS האיטלקית היא שם דבר בעיצוב וייצור סוככים ואמצעי הצללה. לחברת Gibus קטלוג נרחב עם מגוון אמצעי הצללה. פרגולות חשמליות, סוככי זרועות, סוככי קסטה, סוככי חלון, מסכים ורטיקליים, מפרשי צל נפתחים ונסגרים ועוד.מגוון נרחב של מוצרים בשילוב עיצוב מוקפד וחדשנות טכנולוגית הפכה את חברת Gibus האיטלקית לחברה המובילה באירופה להצללות.

SHADELAB

מותג איטלקי ותיק ונחשב מאוד בתחום ההצללה וההגנה על שטחי חוץ - ניסיון המוליד איכות! חברת SHADELAB מפתחת ומייצרת פרגולות, מפרשי צל, סוככים ופתרונות נוספים. מוצר הדגל של חברת SHADELAB הינה פרגולת כבלים יפיפייה שבו הבד נוסע על כבלים ונופל כגלים רומאיים לאורך הקונסטרוקציה הקיימת. כל שלבי הייצור מתבצעים באיטליה וכל חומרי הגלם מגיעים מיצרנים איטלקיים מומחים. מותג SHADELAB מציע עיצוב, איכות, חדשנות, אמינות ושימושיות רב גונית להתאמה אישית מושלמת. 

CITEL

מותג הבדים והטקסטיל CITEL נחשב למוביל עולמי בפיתוח וייצור בדים ואריגים חדשניים,יעילים ועמידים לאורך שנים. כל מוצרי CITEL מיוצרים תחת הסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות, עיצוב ואמינות. מוצרי CITAL נמצאים תמיד צעד אחד לפני המתחרים ולכן אנו בוחרים בהם לאמצעי ההצללה שלנו.

SOMFY

המותג העולמי המוביל במיכון ואוטומציה של פתרונות הצללה והגנה. מותג Somfy מגיע מצרפת ונחשב לבחירה הראשונה בהקשר של מנועים, שלטים ואוטומציה לשוק המוסדי, העסקי והפרטי. החברה משקיעה משאבים אדירים במחקר ופיתוח וכל הזמן מחדשת ומשפרת את קו המוצרים שלה. סוככי המרכז עושה שימוש במנועים, בשלטים ובחיישנים של חברת Somfy לקבלת ביצועים אופטימאליים ואמינות ללא פשרות לאורך שנים.

PERGOTECH

חברת PERGOTECH יצרנית מערכות הצללה ופתרונות חוץ מהמובילות והוותיקות באירופה. כל מוצרי PERGOTECH מיוצרים תחת הסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות, עיצוב ואמינות.
לחברת PERGOTECH קטלוג נרחב של פרגולות חשמליות במגוון גדלים ואפשרויות.

מסכי ziptrak

חברת ZIPTRAK האוסטרלית  מפתחת ומייצרת סוככים ורטיקלים חיצוניים ופנימיים בעליי מספר פטנטים רשומים. סוככי ZIPTRAK מאפשרים לאנשים ליהנות הסביבה הטבעית המקיפה את ביתם, יצירת אינטגרציה חלקה בין החיים בחוץ ופנים. המותג Ziptrak ® הוא סימן מסחרי רשום למערכות ורטיקליות עם הפעלה ידנית ייחודית.