פרגולות עץ –  טבעי שהן מרגישות חלק מהבית


פרגולות עץ הן ללא ספק אחד הפתרונות הטובים ביותר לבניית מרחבים שימושיים המחברים בין הבית לחוץ. פרגולה הנבנית באופן מקצועי יכולה להפוך בקלות לחדר נוסף בבית ותשמש אתכם נאמנה גם בימי קרה וגם בימי חמה, תוך מקסום ניצול התנאים החיצוניים ליצירת אקלים נוח תחת קורתה. המראה של פרגולות עץ הנבנות כחלק בלתי נפרד משכונות בתים צמודי קרקע או כביתנים נפרדים בגינות, הפך ובצדק, חלק בלתי נפרד מהדימוי של החיים הכפריים הישראליים. השילוב בין העיצוב והבניה בעץ טבעי ובין צמחי ועצי נוי, יוצר מראה חי, צומח ומשובב נפש שמעטים הם הנשארים אדישים כלפיו. חברת סוככי המרכז מתמחה בשיווק והקמת פרגולות עץ מסוגים שונים – ממבנים סטנדרטיים ועד פרגולות מאסיביות המגיעות במגוון סוגי עץ בשילוב חומרים טבעיים אחרים.

פרגולות עץ – השער הפרטי שלך בין הפנים לחוץ

הישיבה תחת עץ רענן נוסח "איש תחת גפנו ותחת תאנתו", מתחלפת בעידן המודרני בישיבה תחת תחליפים שמספקים מצד אחד חוויה של חוץ ומצד שני מסוגלים לספק את כל הנוחות והפינוק שבבית המודרני. פרגולות עץ נותנות מענה חכם בדיוק לצורך בחוויית משתמש כזאת. חשוב להדגיש שלא רק בעלי בתים צמודי קרקע יכולים ליהנות משירותיהן של פרגולות עץ טובות – ישנן כיום גם מרפסות רבות – אם בנויות ואם יחידות המוצמדות באופן חיצוני לקיר הבית – עליהן ניתן להתקין פרגולה שתהפוך לסלון השני שלכם. הפרגולות המותקנות על-ידי חברת סוככי המרכז ניתנות לשילוב עם סוגי סוככים שונים – בין אם סוככים נייחים בעלי מנח קבוע או סוככים שניתן לשלוט בזוויתם ובעזרת זאת לקבוע את כמות האור והאוויר החודרות דרכן ואף להפכן אטומות לטיפות גשם במידת הצורך. כל אלה מסייעים להפוך את הפרגולה למקום בטוח ויבש בו ניתן להציב רהיטים בנוחות מרבית.

פרגולות עץ – יתרונות החומר

מעבר ליתרונותיו האסתטיים של העץ כחומר טבעי בעל מרקם, צבע וריח מופלאים שאין לטעות בם, המדובר בחומר שבעזרת טכנולוגיות הגימור והעיבוד העכשוויות הופך להיות מוצר עמיד במיוחד, כזה שעם תחזוקה מינימלית של צביעה לצורך הגנה מפני רטיבות, יישמר במצב מעולה גם בתנאי מזג-אוויר משתנים כמו אלה המאפיינים את הארץ. פלוס אדיר נוסף של העץ מבחינת רבים, הוא עצם הטבעיות שלו שהופכת אותו חומר אקולוגי ומתכלה ובשל כך, כמובן, ידידותי לסביבה. אין פשוט וקל ממחזור של קורות עץ, מה שגם יקל על ההחלטה להחליף בבוא היום את פרגולת העץ שלכם – בפרגולת עץ גדולה ואיכותית יותר, כפי שיסייעו לך מומחי סוככי המרכז לעצב ולבנות, כמובן.