פרגולה ממונעת Mediterranea Unica

פרגולה Mediterranea Unica מבית יצרנית הסוככים המובילה מאיטליה, חברת Gibus, מציעה פתרון מרהיב ומרשים במיוחד לשימוש פרטי או להצללה איכותית של מסעדה, חנות וכיוצא באלו. פרגולה Mediterranea Unica כוללת מבנה שלם העשוי אלומיניום צבוע (מבחר של 5 צבעים) שניתן להתקנה על הקיר או התקרה. אנו מציעים שני דגמים השונים זה מזה בעובי קורות האלומיניום, המבטיחות אפשרויות שונות של הצבת המערכת – מקסימום של 6 מטרים או 7 מטרים צל. פרגולת Mediterranea Unica כוללת מרזב מובנה ואיכותי שמאפשר ניקוז מים בצורה אלגנטית ויעילה במיוחד.

העיצוב והמבנה של Mediterranea Unica דק ומודרני מאוד, כך שניתן להתאים את הפרגולה המיוחדת הזו למגוון רחב של סגנונות. זוהי פרגולה שיכולה לכסות אזורים גדולים מאוד, בהתאם למספר המודולים שבוחרים להשתמש בהם. בכל הדגמים של פרגולות חשמליות Mediterranea Unica שאנו מציעים, הבדים בעלי איכויות מעולות וללא פשרות. אנו עושים שימוש בבדים המבטיחים עמידות גבוהה מאוד לחדירת אור שמש, קרינת UV מי גשם ועמידות אידיאלית מפני נזקי מזג אוויר, דהיית הצבע, קרעים ולכלוך.  כל הבדים קלים מאוד לניקוי וישרתו אתכם נאמנה למשך שנים רבות. התפעול של פרגולת Mediterranea Unica נעשה בעזרת מנועים חשמליים איכותיים המבטיחים פתיחה וסגירה ביעילות, נוחות ואמינות גבוהות ביותר וכמו כן יש אפשרות לתפעול ידני.

מערכות Mediterranea Unica כוללות פיתרון ייעודי לחיזוק ומניעת שברים בגלל רוחות, חיבור הבד נעשה במערכת מקצועית שהופכת אותו לבלתי חדיר למים.