פרגולות חשמליות – עת לפתוח ועת לסגור

פרגולות חשמליות הן חלק מקטגוריה חדשנית ואטרקטיבית של פרגולות וסוככים בהם משולבים יישומי טכנולוגיה מתקדמת. במקום פרגולה בעלת סוככים בזווית קבועה ובלתי ניתנת לשינוי, פרגולה חשמלית תתן לכם פתרון לכל סוג מזג אוויר, תוך שליטה מירבית בכמות האור ו/או קרני השמש שברצונכם לאפשר את חדירתם למשטח המוצל.

פרגולות חשמליות – איך זה פועל ואילו אפשרויות הן פותחות לנו

מערכות הגג והקירוי המתוחכמות המשווקות בידי חברות המתמחות ביבוא והתקנת פרגולות חשמליות של טובי היצרנים, מבוססות על טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת שליטה במערכת-  אם באמצעות חיישנים חשמליים ואם באמצעות התאמה ידנית, כך שאל משטח הישיבה חודרת כמות אור רצויה בלבד וכן מתקיימת הגנה מפני שמש ישירה בקיץ או מפני גשמי החורף.
האופציה להתאמה זו של האקלים לרצונות המסובין בפרגולה, מאפשרת את הפיכתה ליחידה אידיאלית לקיום אירועים במזג-אוויר משתנה ובלתי צפוי וכמובן גם בתנאים קבועים.
חברת סוככי המרכז מביאה אליכם פרגולות חשמליות איכותיות תוצרת מיטב היצרנים. חברות כמו GIBUS האיטלקית מתוכננות בקפידה הן מבחינה מכנית-הנדסית והן מבחינה עיצובית, כך שבבחירה בהן ובתוספת המנגנון המפעיל אותן, אין כדי לפגום ביופי הטבעי של הפרגולה ובהשתלבותה האופטימאלית במרחב החיצוני בו היא ממוקמת. שיתוף הפעולה בין סוככי המרכז ובין חברת SOMFY - אשפית מערכות האוטומציה והמנועים, מוסיפה מקצועיות ואמינות למערך הפרגולות הממונעות הרחב המוצע לצרכנים הישראלים.


כמה דברים שכדאי לדעת על רכישת פרגולות בכלל וממונעות בפרט

התקנת פרגולות היא אומנות לשמה ודורשת ידע מקצועי וניסיון רב, שמטרתם לא רק התקנה בסטנדרט הכי גבוה שיש, אלא יכולת לייעץ ללקוחות לגבי סוג המוצר האידיאלי לפי צרכיהם ורצונותיהם. פרגולות חשמליות הן קבוצה בה יש יותר מאפשרות אחת וחשוב לעשות את ההחלטה בהסתמך על מקסימום נתונים כמו גודל המשטח, סגנון הבנייה באזור, סוגי השימוש הרצויים בפרגולה והמינונים שלהם, העדפותיכם העיצוביות וכמובן התקציב העומד לרשותכם.

חברת סוככי המרכז, מעסיקה מומחים שתפקידם ללוות אתכם לא רק בתהליך הבנייה של הפרגולה, אלא כבר החל משלב ההחלטה. כל זאת בשילוב של שירות לקוחות מקצועי ואמין, יבטיחו לכם  פרגולות ממונעות איכותיות בעלות מנגנון שיאריך חיים.

סוגים של פרגולות

בבניית פרגולה קיים מגוון רחב של חומרים המשפיעים על המראה תוך התחשבות בנתונים טכניים לשילוב במבנה

פרגולות עץ

לאווירה חמה וטבעית, שימוש במגוון עצים במידות שונות פרגולות סטנדרטיות או גושניות מאסיביות בשילוב מגוון חומרים טבעיים

פרגולות אלומיניום

מגוון עיצובים וגוונים שימוש בפרופילים שונים - קיימים גם בטקסטורת עץ עמידות גבוהה בתנאי מזג אוויר שונים ללא צורך בטיפול ואחזקה תקופתיים

פרגולות משולבות

גוף מתכת בעוביים שונים תוך שילוב חומרים טבעיים חוזק ועמידות גבוהים יחד עם מראה מעודן והתאמת גוונים לאלמנטים קיימים במבנה

פרגולה או סוכך?

,ההתאמה ראשיתה כמענה לצורך והשיקולים יתבססו על צרכי הלקוח עמידות, מראה ,היתרים הצללה /קירוי לגשם
במקרים רבים יש שימוש משולב של סוככים בפרגולות (סגירת פאות ,קירוי נייד ועוד)

סוככי המרכז מעמידה לרשותכם אנשי מקצוע -יועצים ומתקינים ,בעלי ניסיון וידע מצטבר של שנים על מנת שתוכלו להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולשביעות רצונכם המלאה

תחזוקת פרגולות

באופן טבעי, פרגולה מעץ תדרוש טיפול ותחזוקה רבות יותר. לפני התקנת הפרגולה הזו, כל הקורות והחלקים המרכיבים אותה נמשחים בלכה או חומר אחר הדוחה מים, אך בכל זאת ישנם תמיד מקומות שיסבלו מחלחול המים ויתנפחו. לכן, הפרגולות הללו זקוקות לצביעה מידי כמה שנים וכן לבדיקה כי הן עדיין חזקות מספיק ולא התבלו.

פרגולות מאלומיניום זקוקות לטיפול אחד בלבד, וגם הוא לא מחייב: שטיפה במים או ניגוב בעזרת סמרטוט לח. זהו. בחורף גם את זה לא תצטרכו לעשות, לפחות בחלק החיצוני, כי הגשם כבר יעשה עבורכם את העבודה. לכן, מבחינה זו, האלומיניום מנצח.