סוככי זרועותסוככי קסטהסוככי חלוןסוככי מסילותסוככי מרקיזות


סוככים – יישומים מתקדמים של מוצר וותיק


השימוש שעושה האדם בסוגים שונים של סוככים עתיק כמעט כמו ההיסטוריה האנושית עצמה. סוכך מעל לראש היה תנאי הישרדותי בימים עברו ולמרות כל ההתקדמות הטכנולוגית, סוככים הם עדיין הפתרון האידיאלי להגנה על עצמנו מפני פגעים אפשריים של מזג האוויר בסמוך וצמוד לבית ולעסק. אלא שגם אם במהותו של עניין לא חל שינוי, הרי שבדרכי המימוש ובפתרונות היישומיים, אנו נמצאים בעולם שונה לחלוטין.

הסוככים שלנו – התחייבות לאיכות

חברת סוככי המרכז שמה לעצמה למטרה להציע לציבור הצרכנים הישראלי כמה שיותר סוגי סוככים מבוססי טכנולוגיה הנדסית מתקדמת, שיעמדו בנוסף בדרישות קפדניות במיוחד של רמת עיצוב וגימור מעולות. הסוככים המשווקים על-ידינו הם מתוצרתן של חברות אירופאיות מובילות ובעלות תקני בטיחות ואיכות קפדניים, כמו חברת GIBUS האיטלקית שהסוככים שלה הם שם דבר בעולם קירוי החוץ והמחזיקה 23 קווי עיצוב וקטלוג בן למעלה מ-100 דגמים. סוככים מקצועיים כמו של חברה זו, משלבים בין שלד מהונדס היטב העשוי לרוב חומרים מתכתיים ובין בד סינטטי באיכות מעולה. הבדים המוצעים על-ידי סוככי המרכז גם הם תוצרת חברות מובילות ובהן CITAL הספרדית הידועה באיכות הבדים שהיא מייצרת כמו גם במגוון הצבעים הרחב שלהם והעוגנפלסט – חברה כחול לבן המתמחה בבדי PVS חזקים במיוחד ובעלי עמידות גבוהה בתנאי אקלים קשים.

קצת על סוגים שונים של סוככים

סוככים מתקדמים מאפשרים פתרונות הצללה וקירוי בבית הפרטי, בעסק מסחרי, ברחבות ציבוריות או פרטיות, בגינות ובמרפסות. בין אם המדובר בסוככים קבועים המחוזקים אל קירות בניינים ובין אם כאלה המורכבים על סמוכות ייעודיות, הניסיון יהיה לאפשר הגדלה של השטח הניתן לשימוש אנושי בתנאי מזג אוויר משתנים. לצורך כך, ישנם בשוק כיום סוככים בעלי מצבי שימוש שונים אותם ניתן לגלגל או לפרוש בהתאם לצורך– הגנה כנגד שמש או גשם ולחלופין קיפולם לצורך מקסימום חשיפה לאור.

מסוככי חלונות ועד סוככי זרועות המכסים פרגולות ומרפסות גדולות או סוככי מסילות נגללים בעזרת מנגנונים חשמליים או ידניים ועד סוככים בעלי קונסטרוקציה קבועה, סוככי כבלים וסוככי מרקיזות – חברת סוככי המרכז מאפשרת לך היכרות עם חוד החנית של התוצרת הישראלית והעולמית בתחום. אנשינו רבי הניסיון ישמחו ללוותכם ולייעץ לכם בכל הקשר בבחירת הסוכך המתאים ביותר לצרכים הייחודיים והייעודיים שלכם.