סגירות חורף קבועות

בשנים האחרונות ניתן לראות ברחובות ישראל פופולאריות עצומה לפתרון אידיאלי לימי החורף הגשומים והקרים-  סגירות חורף קבועות למסעדות, בתי קפה ובתי עסק אחרים. כמו כן, כיום בהחלט נפוץ לראות לקוחות פרטיים שמתקינים סגירות חורף קבועות בבתים ובדירות - למטרת שימוש מהנה ונעים במרפסת או בפטיו גם בימי החורף. חברת סוככי המרכז מציעה את כל שנות הניסיון העשיר שלה ועבודה עם יצרניות סוככים מובילות, כך שכל לקוח מקבל סגירת חורף מושלמת ומתאימה בדיוק לצרכיו.

סגירות חורף קבועות מאפשרות למעשה, לקבל עוד חלל שימושי ונעים המוגן מאיתני הטבע, כגון: קור וגשם וכמובן שבימי הקיץ ניתן בקלות להסיר את המסכים ולקבל סוכך נעים ומוצל.

פתרון אידיאלי למסעדות ובתי קפה

אם בעבר מסעדות ובתי קפה סבלו מירידה בהכנסות ובפעילות בימי החורף, בגלל שלאנשים פשוט לא היה מספיק מקום לשבת בפנים, כיום תופעה זו בכלל לא קיימת בזכות סגירות החורף. לא בכדי, מרבית לקוחותינו עבור פתרון איכותי זה - הם מוסדות בילוי בתחום ההסעדה.  כך ניתן להציע יותר מקומות ישיבה במקום ועם זאת ליהנות מהיתרונות של ישיבה בחוץ – בלי השפעה מהקור והגשם. בית עסק שבוחר להתקין סגירת חורף קבועה, לא מאבד את המקום הפתוח והמאוורר לימי הקיץ, להיפך, הוא הופך אותו להרבה יותר אטרקטיבי בכך שמסירים את ה"קירות" ומשאירים רק את הגג שמספק צל ואווירה אירופית נעימה.

מתאים גם לבתים פרטיים

חברת סוככי המרכז מציעה סגירות חורף קבועות גם ללקוחות פרטיים, ואכן התחום הולך וצובר תאוצה כאשר יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות האדירים שגלומים בהתקנת סגירת חורף. מדובר על פתרון אידיאלי למרפסות בקומות הגבוהות כמו גם למרפסות ומשטחי פטיו בבתים פרטיים צמודי קרקע. ניתן לשלב סגירת חורף בפרגולה או סוכך קיים או לשלב את הסגירה בהתקנה מקיפה שכוללת סוכך קבוע או נגלל ומסכים שמספקים הגנה מהקור והגשם.

אפשרויות מגוונות ואיכותיות

אנו מציעים שפע של אפשרויות עיצוב וחומרים מבחינת התקנת סגירות חורף קבועות. ניתן לשלב את הסגירות עם מספר רב של דגמי סוככים ופרגולות, לבחור מסכים שקופים, צבעוניים, מסכים שלמים או מערכת איכותית של חלונות עם סגירת רוכסן עמידה וכן הלאה. המסכים יכולים להיות מחוברים עם סקוטצ'ים, רוכסנים ושאר אמצעים מקצועיים. בכל מקרה, פתיחת הצללת החורף לשימוש קיצי היא קלה, יעילה ועמידה. סגירות חורף קבועות מבית סוככי המרכז הן זולות משמעותית מבנייה, היעילות מרשימה ונוחות השימוש מרבית. כמו כן אנו מציעים לשלב בסגירת החורף מערכות פתיחה וסגירה ממונעות של הגג ו/או מסכי הצד.