סגירות חורף ממונעות

סגירות החורף הן פיתרון אידיאלי למסעדות, בתי קפה, פינות ישיבה במבני משרדים וכמובן שגם עבור בתים פרטיים ודירות. זו הדרך היעילה והנוחה ביותר להמשיך להשתמש באזורי הישיבה והבילוי החיצוניים גם בימי החורף הקרים והגשומים, סגירות חורף אטומות למים, מאפשרות חימום יעיל וכמובן מציעות את התחושה האיכותית של ישיבה בחוץ. מבחינה זו סגירות חורף ממונעות מציעות את הטוב ביותר מבחינת נוחות תפעול ואפשרויות השימוש. ישנו גם כן פיתרון מקצועי,יעיל ואלגנטי הנקרא פרגולות חשמליות, מומלץ לבקר בעמוד מוצרים שלנו

פיתרון מהיר, פשוט ויעיל

סגירות חורף ממונעות  מאפשרות לקבל מרפסת סגורה במהירות וביעילות ללא תחרות, הפיתרון עצמו נעים ונוח מאוד ומציע יתרונות שימושיים שאי אפשר להשיג בסגירת האזור בבנייה – הרי אתם רוצים שבקיץ המקום יהיה פתוח ומאוורר ולא עוד חדר סגור... בנוסף, יתרון משמעותי של סגירות חורף ממונעות ולא ממונעות, הוא שבמרבית הרשויות המקומיות בישראל אין צורך באישור להקמת סוכך וסגירות חורף, בייחוד כאשר מדובר על שימוש בסוכך נגלל שניתן גם לקפל באמצעות מנגנונים מקצועיים.

חברת סוככי המרכז מציעה סגירות חורף מלאות הכוללות התקנת הסוכך הנגלל או הקבוע, התקנת מגוון רחב של סוגי מסכים לסגירה וכמובן תפעול ממונע יעיל ונוח באמצעות המערכות והמנועים הטובים ביותר.

תפעול של סגירות חורף ממונעות

ההבדל בין סגירת חורף סטנדרטית, קבועה או מתפרקת (גם את הקבועות ניתן לפרק בקלות לימי הקיץ ברוב המקרים) לבין סגירות חורף ממונעות הוא כמובן המנוע והמערכות שמאפשרות לגלול את המסכים ולפתוח את האזור. סגירות חורף ממונעות פועלות, כך שניתן להרים ולהוריד את המסכים שיוצרים את הסגירה יחד עם הגג, בהתאם לצורך ולרצון בעזרת מנועים חשמליים איכותיים ואמינים. המסכים נגללים אל מארזים מיוחדים או פשוט מתקפלים. מרכיב ממונע נוסף של אותן סגירות חורף מתקדמות, הוא שעל פי רוב, הסוכך הוא בר קיפול/סגירה בעזרת מנוע ומערכות גלילה נוחות במיוחד.

מאפיינים חשובים של סגירות חורף ממונעות ומקצועיות לבתי עסק ולקוחות פרטיים, הם בנוגע להקפדה על הפרטים ושימוש בחומרים איכותיים בלבד. במרבית המקרים של סגירות חורף ממונעות ייעשה שימוש בקורות אלומיניום או מבנים חזקים אחרים לצד סוכך ממונע חזק במיוחד. ניתן להשתמש בקורות טרמיות מקצועיות שמונעות "הזעה" של החיבורים. מסכי הסגירה יהיו באיכות גבוהה מאוד ועבור בתי עסק - הסגירה תכלול תשתית תקנית ואסטטית לביצוע חיבורי חשמל והתקנת תאורה.

סוככי המרכז מציעים סגירות חורף ממונעות במגוון סגנונות ואפשרויות התקנה, סגירות שניתן פשוט לפתוח בקיץ או בימי שמש וגם לפרק עד לחורף הבא.