סגירות חורף – הכן את ביתך לחורף

סגירות חורף הן שם כולל לקבוצת פתרונות מעוצבים וייחודיים שנועדו לאפשר סגירת חללים ורחבות עבור לקוחות עסקיים, מוסדיים או פרטיים המעוניינים ביצירת מרחב סגור קבוע או ארעי שמחד יבטיח קירוי ואפשרות לחימום ומאידך יהיה קל לפירוק והרכבה מחדש בהמשך, מתוך רצון לאפשר את פתיחתו לאחר תום הקור והגשמים.
חברת סוככי המרכז מתמחה בתכנון והקמת סגירות חורף המבוצעים על-ידי בניית מערכות קבועות ו/או ניידות עמידות בפני רוחות וממטרים, תוך ניצול מרבי של השטח הייעודי. מומחי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם לייעוץ לגבי סוג הפתרונות המומלצים עבורכם וכמובן לליווי טכני של שלב ההקמה, הביצוע והתחזוקה של סגירות חורף שונות לבחירתכם. חשוב להדגיש כי כמו כל המוצרים שהיא מציעה לציבור, גם סגירות חורף של סוככי המרכז מיוצרות על-ידי מיטב היצרנים האירופאים, כולם בעלי שם, ניסיון ועמידה בתקני בטיחות ואיכות קפדניים.
    

למי מתאימות סגירות חורף?

המשתמשים הברורים מאליהם והמוכרים ביותר של סגירות חורף ,הם בתי עסק שונים מעולם ההסעדה והשעשועים – מסעדות, בארים, בתי קפה, גני אירועים ואולמות, מגרשי שעשועים ומשטחי משחקים או פעילויות, בריכות ומרפסות חוץ בהם נערכים אירועים. בנוסף לאלה, חשוב לזכור כי סגירות חורף יכולות לסייע גם בהיערכות האישית-משפחתית לחורף וכי השימוש בהן כמרפסות גדולות או כתוספת לבתים צמודי קרקע, יוכל לאפשר לכם ליצור בקלות ובעלות קטנה יחסית חדר נוסף לתקופת הקור, שלאחריה יחזרו המרפסת או הגינה שלכם לארח אתכם בשמחה ובנוחות במהלך יתר ימות השנה.


סוגי סגירות חורף
-    סגירות ניידות – המדובר לרוב בסוג סגירות חורף הבא בשילוב של סוככי זרועות או מרקיזות כחיפוי עליון בעל יכולת פתיחה וסגירה, כולל דפנות עולות ויורדות וחלונות ברי הפעלה חשמלית או ידנית לבחירתכם.
-    סגירות קבועות – מתוכננות על-ידי מומחים ומאפשרות שילוב עם סוככים קבועים, בהתאם לאופי המבנה הקיים ולצרכים הייחודיים והייעודיים של הלקוח, כולל אפשרות להתקנת חזיתות / קירות אלומיניום וזכוכית ו/או חיפוי ביריעות PVC עם גלילה ידנית / חשמלית.
-    פתרון חדש המוצע על ידי סוככי המרכז בתחום סגירות חורף, הוא ה- MEDITERRANEA- סגירה ניידת הרמטית לחלוטין המאפשרת הגנה מלאה מפני גשם ורוח סערה, ויחד עם זאת פתיחה ומלאה וישיבה תחת שמיים אביביים ביום חמה. היחידה נבנית מגוף אלומיניום העשוי פרופיל ייחודי המאפשר מידות אורך עד 8 מטרים, חיפוי פולימרי עם מבודדי אטימה וכולל מערכת ניקוז "בילט-אין". ניתן לחפות את היחידה בחיפוי עץ להשגת מראה טבעי.