חיסכון באנרגיה באמצעות סוככים


סוככים לא רק מספקים צל והרגשה נעימה במרפסת, בפטיו או בכל רחבה ואזור אחרים שזקוקים לצל והגנה. באמצעות התקנת סוככים מקצועיים, איכותיים ובעיקר מתקפלים בשיטות טובות ואמינות, ניתן להשיג גם חיסכון באנרגיה בצורה משמעותית וכמובן לקבל מראה מעוצב במיוחד המוסיף המון לכל מקום. בכך שאנו משווקים את הסוככים המובילים בעולם של חברת Gibus מאיטליה ועושים שימוש בבדים מקצועיים של החברה ושל חברת Citel הספרדית והעוגנפלסט הישראלית, אנו יכולים להבטיח יעילות ללא פשרות ורמה גבוהה של חיסכון באנרגיה.

התקנת סוכך ממגוון הסוככים של חברת Gibus האיטלקית משמעותה ליהנות מהיתרונות העצומים של הדגש ששמה החברה לגבי הנושא של חיסכון ויעילות באנרגיה, הן בתור חלק מהייצור האיכותי והתפישה המקצועית והן על מנת לענות על תקנות אירופיות בתחום. שימוש במערכות הצללה חיצוניות במטרה לצמצם את צריכת האנרגיה, בהחלט יכול להביא לחיסכון של עד 10%* בעלויות החימום בחורף והמיזוג בקיץ, עם נתוני הפחתה מרשימים של עד 42 קוט"ש צריכה למטר רבוע לשנה.

חיסכון באנרגיה באמצעות סוככים

על ידי התקנת סוכך מקצועי ואיכותי - כמו אלו שאנו מתקינים מבית חברת Gibus - מרוויחים גם בהוספת יופי, אלגנטיות ופרקטיות מרשימה לנכס, ערך הנכס עולה הן מבחינת השימוש השוטף בו והן מבחינת החיסכון בעלויות האנרגיה. כמובן שהנושא של חיסכון באנרגיה באמצעות סוככים תורם תרומה לא מבוטלת לאיכות הסביבה.
תחת סוכך של חברת Gibus מתקבלת משמעות חדשה לנוחות ושימושיות, סביבה מוגנת יותר מפני החום המוגזם שמאפיין את ימי הקיץ בישראל, הגנה מעולה מפני השפעות מזיקות של קרני UV מהשמש והפחתה חשובה של אובדן חום תרמי עודף בעונה הקרה יותר של השנה. כך ניתן לחסוך בהוצאות חימום וקירור והאזור עצמו מוצל.  לכך יש השפעה של חיסכון באנרגיה ותחושה לא רק על האזור הספציפי עצמו אלא על חלקים אחרים מהמבנה.

הסוכך דוחה וסופג חלק מקרני השמש על ידי סינון, ולכן שומר על השטח הרלבנטי מוצל וקריר יותר. אין לשכוח כי ההנאה מקרני השמש מביאה עמה גם את ההשפעה המזיקה של קרני ה-UV שמזיקות לא רק לרהיטים ובדים אלא גם לעורנו. בעונה הקרה, הסוכך מסנן קור חיצוני ותורם להפחתת אובדן חום מתוך הבית.
בדיקות מדעיות הוכיחו כי הבדים של סוככי Gibus מסוגלים לחסום, על פי הצבע שנבחר, מינימום 90% ועד מקסימום 100% קרני UV. ההגנה של סוככי חברת Gibus מאפשרת ליהנות מאזורים חיצוניים בצורה מענגת וגם לקבל חיסכון באנרגיה משמעותי ויעיל.
*תוצאות של סימולציות מחקר Escorp 25  במעבדת Physibel בבלגיה, 2006.