וילונות רומאים

וילונות רומאים הם סגנון פופולארי מאוד שמאפשר לקבל וילונות מעוצבים ובמגוון צבעים ובדים. חברת סוככי המרכז מציעה מבחר מקיף ואיכותי של וילונות בסגנון רומי עם מנגנוני הפעלה משובחים ומבחר סגנונות עיצוב. וילונות רומאים במצב פתוח הם פיסות בד מלבניות וישרות התלויות מהתקרה, מעל החלון או מתוך מסגרת החלון/דלת עצמה. הווילון מורכב ממלבני בד המחוברים יחד ולכן גם בגלילת הווילון כלפי מעלה מתקבל מראה מיוחד ומעוצב – או גלילה אל תוך קסטה שמאחסנת את הבד.

עיצוב נקי וקלאסי

וילונות רומאים מקנים לכל חדר וחלון מראה נקי, מינימליסטי, אלגנטי וקלאסי.  ניתן להשתמש בבדים מרשימים ונעימים ובכך ליצור אפקט יוקרתי משובח לווילון ולחדר עצמו. הווילונות יעילים בשליטה על כמות האור הנכנסת לחדר, הענקת פרטיות טובה וכמובן כפריט עיצובי ממדרגה ראשונה. ניתן לבחור וילון רומאי עם בד שקוף ועדין, שמשמש להצללה קלה ולמטרות עיצוב בעיקר  ועד וילונות רומאים עם בדים כבדים ואטומים להצללה חשוכה במיוחד, פרטיות מלאה ומראה עמוק יותר מבחינת צבע ובד. מלבני הבד של וילון רומאי מחולקים על ידי מוטות דקים, שמאפשרים לווילון להיות קשיח במידה טובה כך שיהיה יציב במקומו וגם מתוח בכל מצב גלילה בו בוחרים לעצור. וילונות רומאים מתאימים לשימוש ביתי וגם במשרדים, חדרי ישיבות, חדרי המתנה ומגוון שימושים נוספים.

כלילה ידנית או חשמלית

סוככי המרכז מציעים וילונות רומאים עם מערכות גלילה ידניות שעושות שימוש בחוטי משיכה ומערכות פנימיות יעילות מאוד או במערכות חשמליות שבעזרת מפסק, שלט רחוק או מערכת בית חכם - שולטות עם מנוע על גובה הווילון. אפשר להוריד את הווילון לכל גובה של החלון או הדלת וליצור שליטה טובה על כמות האור, הפרטיות ומראה החדר. וילונות רומאים יכולים לכלול מארז (קסטה) לאחסון הבד או גלילה נראית לעין שמספקת מראה מיוחד כשלעצמו.