וילונות נואט

וילונות נואט הם וילונות בעלי מראה יוקרתי ומודרני, משווים לכל חלון או דלת תחושה מרשימה ונעימה במיוחד ומתאימים בזכות הסגנון הזה למיקומים פרטיים כגון סלון, פינות אוכל ולבית בכלל. כמו כן וילונות נואט יתאימו לחדרי ישיבות שצריכים לשדר יוקרה ואלגנטיות או לחדרים פרטיים במסעדות וכדומה. אלו וילונות מינימליסטיים יחסית, מבחינה זו שאינם עשירים בבד ובעיטורים, הם נועדו לשלוט על כמות האור הנכנסת לחדר מן החוץ, לספק פרטיות וגם להעשיר את המראה הכללי של החדר בסגנון מודרני ונקי.

מראה מעוצב ושימוש בבדים נעימים

וילונות נואט מאופיינים כאמור במראה יוקרתי ואלגנטי במיוחד, התקנת וילון שכזה בסלון, במטבח ובכל חדר בבית מיד מוסיפה למקום תחושות נעימות, חמימות ומודרניות. אלו וילונות מעוצבים שנעשה בהם שימוש בבדים נעימים לעין שיוצרים תחושה נעימה בחדר לצד שליטה טובה על כמות האור שנכנסת לחדר מן החוץ. המבנה של וילונות נואט עצמם הוא בד רשת קדמי ושקוף במידות שונות שמאחוריו מחוברים חלקי הבד עצמו בצורה מעוצבת במיוחד, כך נוצר מבנה שמאפשר פרטיות טובה מאוד ותיווך איכותי בין האור מבחוץ לתוך החדר. וילון נואט מאפשר בזוויות מסוימות לראות את החוץ אך בו זמנית למנוע מאור ישיר וחזק להיכנס לחדר ולאנשים מבחוץ לראות לתוך החדר.

אפשרויות הפעלה שונות

סוככי המרכז מציעים התקנת וילונות נואט עם מנגנוני הפעלה שונים, בהתאם לרצון הלקוח, התקציב והתנאים בשטח. ניתן לחבר את הוילונות עם מנגנון גלילה חשמלי ומקצועי, וגם עם מערכות משיכה ידניות המשתמשות בחוטים ייעודיים, משקולות וכדומה - לקבלת הפעלה פשוטה, קלה ואמינה בכל פעם. כמובן שהמערכות נסתרות בתוך הקיר או במסגרת החלון עצמו.

מגוון רחב לבית ולמשרד

וילונות נואט מתאימים מאוד לבתים ולשימושים פרטיים, אך אנו מציעים קטלוג מקיף במיוחד שכולל שפע פתרונות משובחים גם לשימוש משרדי ועסקי.