וילונות לייט סקרין

וילונות לייט סקרין הם פתרון אלגנטי ומעוצב במיוחד להצללה ושליטה על כמות האור הנכנסת לחדר. אלו וילונות שניתן להתקין על חלונות ודלתות הפונות כלפי חוץ וגם על גבי חלונות ודלתות פנימיות – למשל במשרדים. חברת סוככי המרכז שמחה להציע ללקוחותיה מגוון וילונות לייט סקרין שמהווים אפשרות ייחודית יחסית ויעילה להצללה ופרטיות, וילון אלגנטי ומרשים במנגנון הפעולה שלו.

שליטה איכותית על רמת האור והפרטיות

מאפיין איכותי וחשוב של וילונות לייט סקרין הוא שהם מאפשרים שליטה מלאה למשתמש - על כמות האור שנכנסת לחדר ו/או על רמת הפרטיות שמתקבלת מהשימוש בוילון. בזכות מבנהו הייחודי של וילון לייט סקרין, שכולל חלוקה לפסים מקבילים של חלק אטום וחלק רשת שמאפשר לראות דרכו ולאור לחדור אליו, ניתן להשיג התאמה איכותית בהתאם לרצון בשטח. ניתן ליצור חפיפה מלאה, חלקית או ללא חפיפה של הפסים האטומים ובכך לשלוט על כמות האור ורמת הפרטיות. פיתרון קלאסי למשרדים, שימושים פנימיים בתוך הבית וגם לחלונות הפונים החוצה בשימוש עם בדים שונים.

הפעלה חשמלית או ידנית

על פי רוב, וילונות לייט סקרין מופעלים באמצעות מנגנונים של מנועים חשמליים ייעודיים ומקצועיים המרימים ומורידים את הוילונות בהתאם לצורך ובשליטת המשתמש. אך אנו מציעים גם אפשרות לגלילה ידנית של וילונות מעוצבים אלו. במצב סגור הבדים נגללים אל תוף קסטה (מארז) אלגנטי ששומר על הבד ומספק מראה מינימליסטי.

אפשרויות עיצוב שונות

חברת סוככי המרכז מציעה כמה סגנונות ועיצובים לבחירה מבחינת התקנת וילונות לייט סקרין. ניתן לבחור בדים עם פסי הצללה ואטימה בהירים שמאפשרים לאור לחדור, אך עדיין מספקים פרטיות טובה וגם בדים כהים יותר להשגת הצללה ואף החשכה משמעותית יותר לחלונות הפונים החוצה. כמו כן יש אפשרות להתאמת וילונות לייט סקרין בסגנון פסי צבע ופסי רשת ללא אפשרות לחפיפה בין פסי הצבע.