וילונות ונציאנים

וילונות ונציאנים או תריסים ונציאנים הם ככל הנראה פתרון ההצללה הפופולארי ביותר בישראל במקומות בהם אין תריסים קבועים. וילונות אלו מציעים גיוון גדול בסגנונות ובחומרי הייצור וכמו כן תוצאות מצוינות בשליטה על כמות האור הנכנסת לחדר וכמובן על רמת הפרטיות המושגת. סוככי המרכז מציעים מגוון וילונות ונציאנים בגדלים, חומרים וסגנונות שונים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

מנגנון פעולה פשוט ויעיל

באופן כללי, וילונות ונציאנים מציעים מנגנון פעולה פשוט ויעיל שמאפשר שליטה טובה על מידת ההצללה והפרטיות וזהו גם מקור עיקרי לפופולאריות של פיתרון מגוון זה. וילון ונציאני כולל שלבים קשיחים העשויים ממבחר חומרים אפשריים, כאשר השלבים מחוברים ביניהם באמצעות מערכת של חוטים/כבלים/מוטות וכך ניתן לשלוט בצורה מלאה על כיוון השלבים ומידת חסימת האור. וילונות ונציאנים יכולים להיות מורמים ולאפשר כניסה מלאה של אור, מורדים עם שלבים פתוחים להצללה מסוימת ועד מצב שבו הוילון מורד והשלבים סגורים אחד על השני להצללה מלאה ופרטיות מוחלטת.

חברת סוככי המרכז מציעה וילונות ונציאנים בהפעלה ידנית פשוטה בעזרת חוט משיכה ומוט השולט על כיוון השלבים וכן וילונות/תריסים בהפעלה חשמלית נוחה ויעילה שמאפשרת שליטה חשמלית על מידת ההצללה ואופן השימוש בוילון. ברוב המקרים וילונות ונציאנים יותקנו מצידו הפנימי של החלון אך יש אפשרות גם לתריסים חיצוניים.

מגוון חומרים אפשריים

וילונות ונציאנים מגיעים במגוון חומרים, כאשר הכוונה היא בעיקר לחומר ממנו עשויים השלבים שמהווים את עיקר הוילון/התריס. החומרים הנפוצים ביותר בתעשייה הם שלבי עץ בגוון טבעי או בצבעים שונים, שלבי אלומיניום בצבעים שונים או שלבי PVC בצבעים שונים. החומר משפיע כמובן על המחיר, המראה והתחושה שהוילון מעביר. אנו מציעים קטלוג מקיף של וילונות ונציאנים מבחינת צבעים כך שניתן להתאים באופן אישי מלא את פיתרון ההצללה לצרכים בשטח ולרצונות האישיים.