וילונות דואט


וילונות דואט מציעים מראה מינימליסטי אך עם זאת מעוצב ואלגנטי בצורה מרהיבה, המוסיפים המון לכל בית, משרד וחדר. באמצעות וילונות דואט מתאפשרת כניסת אור בצורה מרוככת יותר, הוילונות מוסיפים סגנון מודרני מרשים לחדר וכמובן מגיעים במגוון אדיר של צבעים, בדים וסגנונות עיצוב פרטניים. חברת סוככי המרכז המתמחה בפתרונות הצללה ועיצוב לבית מציעה מגוון רחב, מקצועי ומשובח של וילונות מעוצבים ומודרניים אלו.

מנגנונים מקצועיים ואמינים

מרכיב חשוב במיוחד לגבי כל וילון וסוכך מתקפל הוא כמובן מנגנון ההפעלה. במקרה של וילונות דואט ושל כל הסוככים האחרים שאנו מציעים, מדובר על שימוש ברכיבים ומוצרים ממיטב היצרנים ומהחומרים האיכותיים ביותר. וילונות הדואט שאנו מציעים כוללים אפשרויות למנגנוני גלילה ידניים או חשמליים בהתאמה אישית לרצון הלקוח ולדרישות בשטח, כל המערכות איכותיות ומקצועיות להבטחת אמינות ונוחות שימוש מרבית לאורך זמן. הוילונות יורדים ועולים עם מערכות משיכה קלות ואמינות או מנועים חשמליים שקטים ומקצועיים, המנגנון אינו נראה וכמו כן ניתן לשלב כבלים ואמצעי עיגון כך שוילונות הבד לא יזוזו במצב פתוח.

מגוון אדיר של וילונות וסגנונות

אנו מציעים ללקוחותינו וילונות דואט עם מבחר אדיר של אפשרויות וסגנונות, החל בוילונות רכים ובהירים שנותנים לאור להיכנס ועד וילונות האפלה עבים וכהים שמשיגים תוצאות מעולות מבחינת מניעת כניסת אור – תחליף אמיתי וראוי לתריסים. אנו עובדים עם ספקי בדים מובילים ומציעים כמה סוגי בדי וילון, החל מבדים טבעיים עדינים ומלטפים ועד בדים סינטטיים חזקים ובעלי ציפוי מיוחד להגנה, מניעת כניסת אור וכן הלאה. מבחינת סגנון עיצוב, וילונות דואט מבית סוככי המרכז מתאימים לכל סגנון אדריכלי ולטעם האישי של כל לקוח, הקטלוג מקיף מאוד וניתן לתת מענה מלא לכל בקשה.