וילונות


וילונות הם ללא ספק מרכיב עיצובי חשוב ומהותי עבור כל חדר בו הם מותקנים. מעבר להיותם מוצרי הצללה חשובים ויעילים, במיוחד בחלונות וחדרים בהם אין תריסים, המגוון האדיר הקיים היום בתחום מציע עושר ססגוני ומעוצב שניתן לבחור ממנו. חברת סוככי המרכז מציעה ללקוחותיה את הטוב ביותר בכל מה שנוגע לפתרונות הצללה, הגנה ופרטיות, וגם בתחום הווילונות אנו מקפידים לעבוד עם יצרניות מובילות ולהציע קטלוג מגוון ומשובח.

אפשרויות גלילה ותפעול

חברת סוככי המרכז מנהלת קשרי עבודה הדוקים עם יצרני ציוד ומוצרים מובילים וקובעי דרך מבחינה עולמית, הן בתחום הסוככים והן בתחומים משלימים כגון מנועים, מערכות, בדים, וילונות וכן הלאה. לכן אנו מקפידים להציע ללקוחותינו בכל דגם וסגנון אפשרי כמה אפשרויות לתפעול הוילון, ידנית או ממונעת. בכל מקרה, הפעלה ידנית או חשמלית, המערכות הן מקצועיות ואמינות, והתפעול נוח וקל במיוחד.

וילונות למשרדים

סביבה משרדית או כל סביבת עבודה בכלל, שונה מהותית מהסביבה הביתית והפרטית, אך בכל זאת יש מקרים רבים בהם עולה צורך בפיתרון הצללה, הגנה מהחוץ או השגת פרטיות. אנו מציעים שלל פתרונות ללקוחות עסקיים ולשימושים משרדיים, החל בהתקנת וילונות ופתרונות הצללה במבני משרדים גדולים ועד מתן מענה נקודתי לחדר ישיבות או משרד ספציפי. וילונות למשרדים צריכים להיות מכובדים, אלגנטיים ומאופקים, לרוב ללא עיצובים מורכבים מדי וללא שימוש בבדים עשירים, נפוץ יותר לראות וילונות בצבעים ניטרליים או עדינים, סוגים המשדרים אלגנטיות, איכות ולעיתים יוקרה או מינימליזם/מודרניזם.

קטלוג המוצרים שלו כולל כאמור שפע של וילונות ומוצרי הצללה שונים לבית ולמשרד. סוגים נפוצים לשימושים משרדיים ועסקיים הם וילונות רומאיים בבדים וצבעים אלגנטיים ועדינים, וילונות/תריסים ונציאניים ממגוון חומרים, וילונות גלילה פשוטים, וילון לייט סקרין - ולשימושים יותר אלגנטיים ויוקרתיים וילון דואט, פליסה או נואט.

וילונות לשימושים פרטיים

חברת סוככי המרכז משרתת ציבור גדול ומגוון של לקוחות פרטיים המחפשים את הטוב במוצרי הצללה ופרטיות, כשירות משלים להתקנת סוככים וגם כשירות בלעדי וייעודי של מכירת והתקנת וילונות יוצאים מהכלל. מבחר הבדים והדוגמאות שלנו פשוט מרהיב, כל לקוח ימצא שפע של פתרונות מתאימים ומעוצבים בהתאם לצורך בשטח ולטעם האישי. אנו עושים שימוש רק בבדים ומוצרים איכותיים ובעלי סטנדרטים גבוהים ביותר של ייצור ועיצוב. ניתן לבחור וילון מתוך הקטלוג המקיף שלנו ועל פי מידות כלליות או כמובן להזמין וילון בהתאמה אישית מלאה של סגנון, צבע וגודל.

אנו מציעים קטלוג וילונות מקיף הכולל את כל הסוגים הפופולאריים והטובים ביותר, התאמה אישית מלאה ומענה לכל סגנון ורצון מבחינת עיצוב, הצללה ופרטיות.