בדים

בדים הם חלק בלתי נפרד וחשוב ביותר בכל מה שנוגע אל סוככים ווילונות. בדים טבעיים וסינטטיים משמשים אותנו בצורה מגוונת ועשירה במיוחד בהתקנת סוככים זמניים, נגללים ומתקפלים וגם בסוככים קבועים, כמובן שמבחינת וילונות הבד הוא המרכיב המרכזי וישנם אינספור סגנונות. חברת סוככי המרכז מקפידה לעבוד רק עם ספקי בדים איכותיים המציעים את הטוב ביותר בכל קטגוריה ועל פי הנדרש, חלקם מייצור ישראלי כחול לבן וחלקם מייצור בינלאומי תוך הקפדה על הסטנדרטים המחמירים ביותר.

בחירה אופטימאלית של בדים

בין אם מדובר על סוככים או על וילונות ופתרונות הצללה אחרים, בחירה נכונה ואופטימאלית של בדים היא חלק מהותי מהגעה לרמה הגבוהה ביותר של מוצרים ושירותים, ואנו רואים בעצמנו כאן, בחברת סוככי המרכז, מומחים ללא פשרות לנושא. אחרי שנים רבות של ניסיון ועבודה מול ספקים מובילים בישראל ובאירופה, אנו בהחלט יכולים להצהיר בלב שלם כי אנו מציעים את המבחר האיכותי ביותר של בדים לסוככים ולוילונות, ובעיקר יודעים לבחור את האפשרות המתאימה ביותר מכל הבחינות לטובת היישום אותו הלקוח צריך.

סוככים מתקפלים ונגללים מצריכים מאפייני בד מסוימים מאוד, סוככים קבועים מחייבים בחירה שונה של בדים עמידים וחזקים במיוחד, וילונות כוללים מגוון אדיר של סוגי בדים טבעיים ומלאכותיים שמציגים מאפיינים שונים ורלבנטיים לצרכים שונים של הצללה, אווירה, עמידות וכן הלאה.

בדים לסוככים

אנו מתמחים בראש ובראשונה בסוככים איכותיים עם מבחר אדיר של דגמים בייצור עצמי או מבית היצרנית המובילה בעולם, חברת Gibus מאיטליה. מעבר לכך שכל סוכך חייב מערכת גלילה משובחת, שימוש במסגרות חזקות ועמידות, ודיוק בכל פרט ופרט, הבד עצמו הוא מה שמעניק את ההצללה וחלק משמעותי מהמראה המעוצב והאלגנטי של הסוכך. אנו עובדים על פי רוב עם בדים מסוג דרלון או בדי PVC בייצור ישראלי של מפעל העוגנפלסט – גורם מוביל בייצור מוצרי PVC לתעשייה.

בדי דרלון הם בדים סינטטיים מקצועיים ומיוחדים מאוד - הם חזקים, עמידים ומאפשרים לקבל יריעות בכל צבע רצוי ועם מבחר דוגמאות. בדי דרלון כוללים ציפוי טפלון שהופך אותם עמידים במיוחד לקרינת שמש, הם אטומים לחדירת מים ומספקים הצללה מעולה בכל יישום ושימוש.

בדי ה-PVC נקראים לעיתים גם שמשונית או יריעות פלסטיק, אלו בדים עמידים, חזקים ויעילים מאוד לטובת סוככים, מסנני קרינה, אטומים למים ומספקים חוזק חיוני נגד תנאי מזג אוויר ושימוש לטווח ארוך.

בדים לוילונות

מבחינת בדים לווילונות, אנו מציעים מבחר אדיר של בדים טבעיים וסינטטיים, עובדים מול יצרני הוילונות המובילים בישראל ובעולם, ומציעים מערך פתרונות מעוצבים ויעילים לכל לקוח פרטי או עסקי.